#

Výzvy v OPPIK vyhlášeny!

Je to tady! Červen – měsíc klíčových výzev. OPPIK vyhlašuje v červnu ty nejoblíbenější výzvy. Využijte tyto poslední velké peníze na financování Vašich projektů.

Číst více →
#

Dotace neposkytuje jen EU

Přijďte na náš workshop, který pořádáme v prostorách Regionální hospodářské komory v Brně. Seznámíme Vás s dotačními tituly na výzkum a vývoj a vzdělávání zaměstnanců, které jsou financovány z národních zdrojů.

Číst více →

Reference

“Společnost ECONOMY RATING nám poskytuje vždy aktuální informace v problematice dotačního poradenství a aktivně vyhledává dotační příležitosti pro naše záměry. Oceňuji zejména profesionální přístup a vstřícné a přátelské jednání. S jejich pomocí jsme projekt dokončili v daném termínu a získali požadovanou podporu z EU. V naší společné spolupráci bychom rádi pokračovali i v dalších letech.”
Mgr. Jana Markesová, Ph.D., ATOMO PROJEKT s.r.o.
jednatelka společnosti
“S firmou ECONOMY RATING dlouhodobě spolupracujeme v oblasti dotačních projektů zaměřených na rozvoj a zvýšení konkurenceschopnosti naší společnosti. Oceňujeme zejména přístup pracovníků, kteří rychle a flexibilně reagují na naše požadavky, k jejichž naplnění vynaloží veškeré své úsilí.”
Ing. Luděk Drobek, Profibaustoffe CZ, s.r.o.
jednatel společnosti
“Jsme velice rádi, že v oblasti dotací můžeme spolupracovat právě s ECONOMY RATING, jejíž zaměstnanci nám vždy ochotně poradí a nastíní možnosti řešení odpovídající našim specifickým potřebám. Odvedená práce je vždy zpracována v požadované kvalitě a odevzdána v termínu. Děkujeme za dosavadní spolupráci.”
Petr Macák, IMPROMAT CZ spol. s.r.o.
vedoucí IT
“Společnost ECONOMY RATING je pro nás osvědčený partner v otázce evropských dotací. Vážíme si odbornosti, poctivosti a trpělivosti projektových manažerů. Všechny potřebné dokumenty jsou vždy zpracované včas a důsledně, proto se na ECONOMY RATING rádi opakovaně obracíme. ”
Ing. Pavel Šafránek, MBA, KULIČKOVÉ ŠROUBY KUŘIM, a.s.
finanční ředitel
“S firmou ECONOMY RATING a.s. spolupracujeme v různých oblastech (dotační projekty ESF, poradenství pro výběr pracovníků, vzdělávání) a svou ochotou, flexibilitou a pečlivostí si získala naši důvěru. Na základě těchto pozitivních zkušeností můžeme společnost ECONOMY RATING a.s. doporučit.”
Ing. Jana Majnušová, InfoTel, spol. s r.o.
vedoucí úseku ekonomicko-správního
“S ECONOMY RATING jsme zrealizovali projekt, jehož cílem bylo posílení dlouhodobé konkurenceschopnosti a rozvoje naší společnosti. Pracovníci společnosti bezproblémově zajistili administraci našeho projektu od počátku až do jeho konce. Jejich profesionální přístup tak přispěl k úspěšnému profinancování celého projektu.”
Petr Žáček, Chemoplast BEC, a.s.
výkonný ředitel
“Firma ECONOMY RATING disponuje týmem zkušených pracovníků, kteří pružně reagují na naše potřeby, specifické požadavky a změny v souvislosti s realizovaným projektem. Pro nastalé komplikace navrhují vždy účinná řešení. Věříme, že společnými silami dovedeme náš inovativní projekt k úspěšnému ukončení a profinancování. Zároveň oceňujeme jejich aktivní přístup a vysoké pracovní nasazení. Těšíme se na další spolupráci v novém programovém období.”
Ing. Jaroslav Novák, HARTMANN – RICO a.s.
člen představenstva, technický a výrobní ředitel
“Na společnosti ECONOMY RATING oceňujeme její komplexní přístup v rámci poskytovaných poradenských služeb. Oceňujeme spolehlivost při sledování termínů a profesionalitu pracovníků při přípravě projektů i ve fázi jejich realizace. S výsledky práce společnosti ECONOMY RATING jsme velice spokojeni a rádi ji doporučíme jako spolehlivého partnera při získávání dotací.”
Ing. Tomáš Böhm, Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
ředitel organizace
“Společnost ECONOMY RATING jsme si v roce 2009 vybrali ke spolupráci při přípravě projektu „Zavedení strategického řízení ve společnosti GEOtest Brno, a.s.“. A byla to velmi dobrá zkušenost. Proto následovaly další společné projekty a pracovníkům ECONOMY RATING jsme svěřili administrativní kontrolu po celou dobu jejich realizace. Služby, které ECONOMY RATING poskytuje, jsou pro nás velkým ulehčením a my se tak můžeme plně věnovat pouze odborné stránce.”
RNDr. Lubomír Klímek, MBA, GEOtest, a.s.
výrobní ředitel
“Se společností ECONOMY RATING spolupracujeme již více než 5 let, během kterých jsme připravili a úspěšně realizujeme již druhý projekt zaměřený na vzdělávání zaměstnanců. Vážíme si ochoty pracovníků pružně pomoci a poradit při všech potížích, které se v průběhu realizace projektů vyskytují, i lidského přístupu a profesionality, se kterými ke své práci přistupují. Děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na její pokračování v dalším programovém období!”
Werner Wiesner, K + B Expert, s.r.o.
vedoucí projektu
“Díky dlouhodobé spolupráci v oblasti široké škály dotací (tvorba vzdělávacích programů, vzdělávání zaměstnanců, stáže, vývoj ICT), a to jak při přípravě, tak při realizaci projektů, můžeme služby společnosti ECONOMY RATING určitě doporučit. Poradci společnosti velmi rychle reagují na naše požadavky a pružně řeší vzniklé potíže s ohledem na naše specifika. Oceňujeme jejich profesionalitu a zároveň osobní přístup.”
Jaroslav Mareček, COMGUARD s.r.o.
manažer projektu
“V průběhu naší spolupráce společnost ECONOMY RATING vždy dostála našim specifickým požadavkům, ať už se jednalo o tvorbu dotačního auditu přímo šitého na míru naší společnosti, samotnou tvorbu dotační žádosti, tak poté dotačního managementu v průběhu realizace našeho projektu v programu Rozvoj, Operační program Podnikání a inovace. S pomocí společnosti ECONOMY RATING se nám úspěšně podařilo projekt dokončit a získat tak dotaci z EU v plné výši na financování 2 nových technologií. Děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na další společně zrealizované projekty.”
Ing. Jaromír Bajgar, EMKO Case a.s.
předseda představenstva
“Společnost ECONOMY RATING zaměstnává mladý tým profesionálů, kteří vždy dostojí svým závazkům. Kvalitně a pečlivě odvedená práce je u společnosti ECONOMY RATING standardem. Cením si vstřícného jednání a osobního přístupu k práci.”
Libor Jelínek, CITO CZ s.r.o.
jednatel společnosti
“Spolupráce se společností ECONOMY RATING na poli dotačních projektů, vzdělávání i poradenství v oblasti lidských zdrojů je výjimečná díky komplexnímu přístupu ke klientovi, naprosté profesionalitě a zkušenostem, ale i osobnímu přístupu. Výstupy byly vždy dokonale a pečlivě zpracovány a byly v nich zohledněny specifické potřeby naší společnosti. S pomocí společnosti ECONOMY RATING jsme získali dotaci a úspěšně zrealizovali dva projekty na vzdělávání zaměstnanců. Doporučujeme!”
Ing. Libor Sádlík, KRÁLOVOPOLSKÁ RIA, a.s.
finanční ředitel
“Pracovníci společnosti ECONOMY RATING velmi pružně reagují na mé požadavky, řeší nastálé situace a v oblasti dotazů vždy přicházejí s rychlým a účinným řešením. Oceňuji, že ve společnosti ECONOMY RATING pracují profesionálové ve svém oboru a mají lidský přístup ke svojí práci. Děkujeme za dosavadní pomoc a rady a těšíme se na vzájemnou spolupráci v novém programovém období!”
Ing. Bc. Jan Kuba, Your Solution s.r.o.
jednatel společnosti